mintdrivers - wersja PL
Menu

Regulamin

Warunki świadczenia usług „MINT Marcin Matuszewski, Filip Grzesiak s.c.”

Rezerwacja auta lub zamówienie przejazdu odbywa się poprzez kontakt telefoniczny, smsowy, mailowy podany w zakładce „kontakt” lub poprzez inny obsługiwany przez firmę MINT komunikator tj. whatsapp, telegram i messenger.

Firma MINT nie pobiera płatności, nie zbiera danych kart kredytowych ani nie dokonuje jakichkolwiek preautoryzacji na poczet rezerwacji. Płatności pobierane są po wykonanym przejeździe w formie gotówkowej lub bezgotówkowej (karta płatnicza lub przelew). Faktura wystawiana jest po zakończonym przejeździe.

W przypadku anulacji rezerwacji na mniej niż 24 godziny przed przyjazdem lub w przypadku niepojawienia się klienta w uzgodnionym miejscu, opłata za rezerwację wynosi 50% pierwotnej ustalonej ceny za przejazd, lub 100% w przypadku rezerwacji ślubnych.

W cenie przejazdu zawarte jest 15 minutowe, darmowe oczekiwanie na Klienta. W przypadku odbiorów z lotniska – 30 min od momentu wylądowania samolotu. Każde kolejne rozpoczęte 30 minut oczekiwania to koszt w przypadku Mercedesa E : 120 zł , w przypadku Mercedesa S: 200 zł, w przypadku Mercedesa V: 150zł.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić punktualność. Nie mamy jednak wpływu na opóźnienia wynikające z przyczyn niezależnych tj. pogoda, korki, wypadki etc.

Kierowca prowadzi samochód z bezpieczną prędkością, dostosowaną do warunków na drodze, ruchu oraz obowiązujących przepisów. Jazda z prędkością wyższą niż dopuszczalna, nawet na prośbę Klienta, nie jest możliwa.

Klient jest odpowiedzialny za wszelkie szkody wyrządzone przez niego we wnętrzu lub na zewnątrz wynajętego pojazdu i zostanie obciążony stosownymi kosztami za wszelkie naprawy niezbędne do przywrócenia pojazdu do stanu sprzed zdarzenia.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek zmiany lub odstępstwa skutkujące wydłużeniem trasy podróży, inne niż uzgodnione w momencie rezerwacji, Klient będzie obciążony dodatkowymi kosztami zgodnie z cennikiem na naszej stronie internetowej.

Zastrzegamy prawo do zmiany kierowcy w każdym momencie.

Kierowca odpowiedzialny jest za ustalenie trasy przejazdu. Sugestie Klienta mogą być brane pod uwagę, ale nie są wiążące.

Pojazdy MINT są ubezpieczone w zakresie ubezpieczenia pasażerów oraz odpowiedzialności cywilnej. Jednakże, wszelka własność klienta jest przewożona wyłącznie na jego własne ryzyko i firma MINT nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę lub uszkodzenie tej własności.

Kierowca ma prawo odmówić przewozu pasażerów, którzy znajdują się pod wpływem alkoholu lub narkotyków lub których zachowanie stanowi zagrożenie dla kierowcy, pojazdu lub innych pasażerów.

We wszystkich pojazdach MINT obowiązuje całkowity zakaz palenia. Opłata za każde naruszenie wynosi 1000 zł.

Płatność kartą kredytową lub debetową nie podlega dodatkowym opłatom.

Stawki godzinowe obejmują limit 20 km na każdą pełną godzinę.

W okresie świąt państwowych, niedziel oraz w nocy (dotyczy godzin od 00:00 do 07:00) obowiązuje dopłata 20% ponad ceny podstawowe.

Cena zawiera: ubezpieczenie pasażera, kierowcę ze znajomością języka angielskiego, Wi-Fi, zestaw odświeżający (gumy do żucia, jednorazowe chusteczki), wodę, wypożyczenie samochodu i paliwo.

Cena nie zawiera: opłat parkingowych, lotniskowych, autostradowych, zakwaterowania, wyżywienia kierowcy oraz podatku VAT (8%).

Cena podana Klientowi jest ostateczną ceną bazującą na informacjach dostarczonych w momencie rezerwacji i nie zwiększy się o dodatkowe nieprzewidziane koszty, chyba że nastąpi zmiana trasy lub podjęte zostaną dodatkowe przejazdy na prośbę Klienta.

Dokonanie rezerwacji lub zamówienie przejazdu oznacza akceptację regulaminu i warunków świadczenia usług przez firmę MINT Marcin Matuszewski, Filip Grzesiak s.c.

Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie wpływa na prawa klienta wynikające z obowiązujących przepisów.